Aktualności

02.06.2022

Ruszają wybory do Zarządu Samorządu Studentów

Cześć!

Rusza zgłaszanie kandydatur do Zarządu Samorządu Studentów! 👔

Formularz ten powstał dla wszystkich osób, które chcą podjąć dodatkową działalność w Zarządzie Samorządu Studentów.

Jeśli masz w sobie ambicję, chcesz poznać ciekawych ludzi, marzy Ci się współorganizowanie takich wydarzeń jak: Biała Niedziela, Otrzęsiny i wiele innych - to właśnie ten moment!

Kto może kandydować?

Każdy student Uniwersytetu Medycznego w Lublinie może zgłosić swoją kandydaturę, a nowo wybrany Przewodniczący dobierze współpracowników. Oczywiście wszystko zostanie poddane głosowaniu Rady Uczelnianej Samorządu Studentów.

Ciężko ująć wszystkie działania jakie podejmujemy w trakcie roku akademickiego, ale żeby przybliżyć Wam chociaż kawałek pracy którą wykonujemy przygotowałem krótki opis funkcji w Zarządzie Samorządu Studentów:
 

👑 - Przewodniczący Samorządu Studentów - najważniejsza funkcja i najbardziej odpowiedzialna. Reprezentuje Samorząd Studentów w praktycznie każdej kwestii: od składania podań, wystawiania zaświadczeń, kontrolowania pracy innych członków po wyjazdy na krajowe zjazdy Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej.
 

👤 - Wiceprzewodniczący Samorządu Studentów - ponieważ przewodniczący studiuje jak każdy inny student ma ograniczone możliwości czasowe. Właśnie dlatego na wiceprzewodniczącym spoczywa duży obowiązek wspierania i zastępowania wszędzie tam gdzie pojawi się konieczność.
 

📊 - Przewodniczący Rady Uczelnianej Samorządu Studentów - jego funkcję można porównać do marszałka sejmu. Dba o prawidłowy przebieg głosowań, zwołuje zebrania, wraz z RUSS wystawia opinie dla Uczelni oraz ściśle współpracuje z Zarządem przy organizowanych wydarzeniach.
 

📄 - Sekretarz Samorządu Studentów - jak sama nazwa mówi zajmuje się dokumentacją oraz przygotowuje część wniosków i podań. Tworzy również protokoły z zebrań.
 

📣 - Koordynator ds. Promocji i Marketingu - prowadzenie fanpage-u Samorządu Studentów, nawiązywanie współpracy ze sponsorami i partnerami, oraz wszystko co wiąże się z promowaniem wydarzeń.
 

🎭 - Koordynator ds. Rozwoju Kulturalnego Studentów - to właśnie on jest głównym inicjatorem i wykonawcą większości wydarzeń organizowanych przez Samorząd Studentów: Otrzęsiny, Biała Niedziela i wiele innych
 

😎 - Koordynator ds. Imprez Masowych - jedno słowo, wiele pracy: Medykalia
 

💼 - Koordynator ds. Organizacji Studenckich - osoba odpowiedzialna za odpowiedni przepływ informacji pomiędzy organizacjami studenckimi a Samorządem Studentów. Jest oczami i uszami, które wspierają inicjatywy i pomysły naszych rówieśników.
 

📉 - Koordynator ds. Organizacyjno-Administracyjnych- to nasz człowiek od zarządzanie środkami finansowymi, koordynuje zakupy produktów na wydarzenia ale także opiniuje dokumenty do regulaminów.
 

💰 - Koordynator ds. Socjalno-Bytowych Studentów - do jego najważniejszych działań należy współpraca z Działem Socjalnym Spraw Studentów. Wraz z pracownikami ustala stawki stypendialne na bieżący rok, zarządza pracą Odwoławczej Komisji Stypendialnej jak również powołuje studentów do Wydziałowych Komisji Stypendialnych.
 

💻 - Koordynator ds. Obsługi Informatycznej - każde wydarzenie potrzebuje odpowiedniej grafiki, którą trzeba zaprojektować i stworzyć.
 

👨‍⚖️ - Koordynator ds. Praw Studenckich- prawnik, zna się na prawach i obowiązkach studentów, wie co i kiedy możemy zrobić i pilnuje by wszystko było zgodne z regulaminami
 

🙏 - Koordynator ds. Współpracy z English Division - jak sama nazwa mówi polega na zajmowaniu się sprawami ściśle związanymi z English Division na Naszym uniwersytecie.
 

👥 - Członkowie Zwyczajni Zarządu - niezbędne wsparcie dla pozostałych członków Zarządu.
 

Zapraszamy do zgłaszania kandydatur.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 10 czerwca 2022 roku, więc spieszcie się❗❗❗
 

https://forms.gle/ZtGb2T1WCKUBh1DW9

Aktualności

02.06.2022

Ruszają wybory do Zarządu Samorządu Studentów


Zapraszamy do zapoznania się z wiadomością i wysyłania zgłoszeń!
więcej

Galerie zdjęć

Kalendarium

Sierpień 2022

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31